Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Една корона която всички искат и една неизбежна война. Кой ще стане крал? Коя крациа? Колко още кръв ще се пролее?
Winterfell, two years ago. 6775898H
Log in

I forgot my password

Latest topics
» "I don't have problems.They have me." - {Amelia}
Winterfell, two years ago. EmptyFri Nov 22, 2013 10:17 pm by margaery tyrell.

» Търси се екип!
Winterfell, two years ago. EmptyFri Nov 22, 2013 6:25 pm by margaery tyrell.

» Вашите форуми!
Winterfell, two years ago. EmptySun Nov 03, 2013 12:39 pm by .godfrey

» not a queen, a khaleesi;
Winterfell, two years ago. EmptySat Oct 26, 2013 6:27 pm by margaery tyrell.

» Разпределение на парите.
Winterfell, two years ago. EmptyFri Aug 16, 2013 1:09 pm by margaery tyrell.

» Нашите приятели.
Winterfell, two years ago. EmptyFri Aug 16, 2013 12:48 pm by margaery tyrell.

» Вашите мнения и идеи!
Winterfell, two years ago. EmptyWed Aug 14, 2013 8:14 pm by margaery tyrell.

» Предложения, похвали, критики.
Winterfell, two years ago. EmptyWed Aug 14, 2013 8:02 pm by margaery tyrell.

» our awesome spaaam.
Winterfell, two years ago. EmptyWed Aug 14, 2013 7:25 pm by margaery tyrell.

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 13 on Mon Nov 15, 2021 5:23 am

Winterfell, two years ago.

Go down

Winterfell, two years ago. Empty Winterfell, two years ago.

Post by margaery tyrell. Fri Aug 09, 2013 11:43 am

Студ.
Смразяващ вените студ.
Как хората издържаха в тези условия? Първият ми ден в покрайнините на Зимен хребет, опеделено беше красиво, но въпреки, че беше лято имах чувството, че чувам как костите ми потракват обидени от условията в които ги поставях. Това беше положението. Трябваше да се съобразявам с него. Защо ли? Защото исках да обиколя всички кралства, а гордите войни от Севера бяха едни от най- забележителните личности. Едрите им тела, търпящи студя, топлите им очи, но и онази непоколебимост при вида на предател. Те славеха, одобрявах, презираха и мразеха кръвта, но все пак я проливаха.  Каква и муха ми беше влязла, че да разсъждавам върху характерите на тези хора? Не ги познавах, а не бях привърженик на слухове и клюки.
Сигурно изглеждах като жалка, премръзнала просякиня. И как иначе? Косата ми се разпиляваше от вятъра, но не по онзи красив и елегантен начин, да се носи след мен като копринена пелерина, а от онзи по който не можеш да видиш нищо и непрекъснато я оправяш. Устните ми бяха изтръпнали, бледи, та дори имаха и лек син отенък. Миглите ми потрепваха едва- едва. За съжаление на хорските присмехулни погледи аз въобще не бях посрамена от окаяния си вид, бях горда. Та аз бях от един най- гордите и знатни родове, а ето ме, сама бродеща из дивия Зимен хребед. Гордо повдигнах брадичката си и опълнах мантото си.
Всичко тук беше като една дива пустош. Хълмове, тревисти равнини, дори и крепостта беше някак старомодна с тези черни камъни, но величествена. Не излъчваше елегантност и стил, но за сметка на това лъхаше на сила, мощ и непоклатима воля.
Изпънах гръб, погледнах към небето и си поех въздух. Бях изморена от толкова много ходене. Реших да се настаня на едно, привидно, удобно пънче. Като цяло не беше чак толкова зле, даже този път не убих проклетите малки буболечки които щъкаха по новия ми, импровизиран, стол.
Тогава чух стъпки. Леки, елегантни...най- вероятно женски. Не прилягаха на мъж, пък и не беше за добро един представител на силния пол да излъчва такава женственост. Поизправих се. На лицето ми се изписа, едва ли не, подигравателна усмивка. Вярно, че не бях точно от типа хора каквито бяха другите в рода ми. Те бяха изискани, изнежени, обичаха спокойствието и тишината, и чая, не можех да пропусна чая. Аз бях високомерна, нахална, до толкова, че граничех с нагла, горделива и силна. Да не говорим, че обичах да контролирам. Да, познахте - искам да съм кралица. Щях да стана, но сега не му беше времето да мисля за близкото бъдеще, настоящето беше за препочитане.
- Зимен хребет не е точно място да разходки, нали? - подхвърлих аз раздразнено на момичето което най- нагло прекъсваше бляновете ми да Железния трон.
margaery tyrell.
margaery tyrell.
Admin
Admin

Posts : 104
Join date : 2013-08-07

http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum